انجمن نظارت بر انتخابات دهمین دوره اتاق های بازگانی کشور با انتشار آگهی دوم علاوه بر اعلام تمدید مهلت ثبت نام نامزدهای عضویت در هیات نمایندگان تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۱۶ بهمن ماه؛ از لزوم ثبت نام رای دهندگان دارای کارت عضویت، در سامانه انتخابات نیز خبر داد.

دومین آگهی انجمن نظارت بر انتخابات اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور

پیرو آگهی‌های چاپ و منتشر شده در شماره‌های ۵۶۵۲ و  ۵۶۵۶ شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱ و چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ روزنامه دنیای اقتصاد در خصوص برگزاری دهمین دوره انتخابات اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور در  روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰و با استناد به بند ۶/۵ ماده ۵ آیین‌نامه تشکیل و نحوه فعالیت اتاق ایران و اتاق‎های شهرستان مصوب شورای عالی نظارت و اصلاحات جلسه ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ شورای مذکور موارد ذیل جهت اطلاع انتخاب‌شوندگان و رای‌دهندگان عزیز اعلام می‌گردد.

  1. با استناد به مصوبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۸ انجمن و به استناد فراز پایانی بند ۸/۵ آیین‌نامه مهلت ثبت نام به مدت سه روز  و تا ساعت ۲۳:۵۹ مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ تمدید می‌گردد.
  2. با عنایت به بند ۱/۶/۵ ردیف ۶/۵ ماده ۵ آیین‌نامه فوق‌الاشاره رای‌دهندگان حقیقی علاوه بر شرایط عضویت و دارا بودن حداقل دو سال سابقه عضویت پیوسته یا ناپیوسته برای احراز شرایط اهلیت تجاری و فعال اقتصادی بودن باید مدارک و مستندات مربوط به حداقل یکی از شرایط ذیل را از قبل از برگزاری انتخابات ارائه نموده و به تایید انجمن برسانند.

– ارایه اظهارنامه مالیاتی برای حداقل مدت یکسال در طول دوره عضویت

– ارایه لیست پرداخت حق بیمه شاغلین تامین اجتماعی حداقل یکسال در طول دوره عضویت

– گواهی انتخاب به عنوان صادرکننده یا تولیدکننده نمونه

– داشتن حداقل دو سال سابقه مدیریت ( مدیرعاملی یا عضویت در هیات مدیره) شرکت های اقتصادی که حداقل دارای یکی از شروط فوق هستند.

لذا در اجرای تبصره مورد اشاره لازم است اشخاص حقیقی از ساعت ۸:۰۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ تا ساعت ۲۳:۵۹ روز یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ با مراجعه به آدرس اینترنتی https://election.iccima.ir  و تکمیل فرم‌های مربوطه و درج توضیحات لازم و بارگذاری اسناد مرتبط با هر بند، نسبت به ثبت نام جهت احراز اهلیت رای دادن اقدام فرمایند.

شایان ذکر است اشخاص حقوقی به شرط دارابودن حداقل دو سال سابقه عضویت پیوسته یا ناپیوسته و معتبر بودن کارت عضویت تا روز رای‌گیری (۱۰/۱۲/۱۴۰۱) بدون هیچ‌گونه ثبت نام مجاز به رای دادن می‌باشند. در خصوص اعضای حقیقی که علاوه بر کارت عضویت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران دارای کارت بازرگانی معتبر تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ می‌باشند نیز به صورت سیستمی فرآیند احراز اهلیت انجام خواهد گردید و نیاز به ثبت نام در سامانه فوق‌الاشاره را ندارند و در صورت عدم احراز اهلیت، مراتب از طریق پیامک به اطلاع ذی‌نفعان خواهد رسید تا نسبت به ثبت نام اقدام نماید. در غیر اینصورت اهلیت نامبردگان محرز تلقی می‌گردد.

در صورت هر گونه ابهام و یا سوال افزون بر هیات نظارت بر انتخابات اتاق‌ شهرستان مربوطه همکاران دبیرخانه اجرایی انجمن نظارت بر دهمین دوره انتخابات اتاق‎های بازرگانی سراسر کشور نیز از طریق شماره‌های ۵۷-۸۵۷۳۲۹۵۰ و نمابر ۸۸۳۴۵۷۱۰ پاسخگوی رای‌دهندگان و نامزدهای انتخابات خواهند بود.

                                                             انجمن نظارت بر دهمین دوره انتخابات

اتاق های بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2023 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ