معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان‌غربی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده هفته آخر مرداد برای برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجاری در نظر گرفته شده بود که بر اساس رای و نظر مقام عالی استان این همایش ۱۰ و ۱۱ مهرماه برگزار می‌شود.

رضا حسینی روز چهارشنبه در دوازدهمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان با محوریت هماهنگی همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجاری افزود: همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجاری برای معرفی ظرفیت‌های استان در حوزه‌های مختلف سرمایه‌گذاری و اقتصادی به عنوان یکی از مراکز مستعد اقتصادی کشور در سطح ملی و بین‌المللی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه آذربایجان‌غربی یکی از استان‌های سرآمد کشور است، ادامه داد: با برگزاری این همایش در تلاش برای جذب سرمایه‌گذاران جدید داخلی و خارجی در حوزه‌های مختلف هستیم.

وی بیان کرد: این همایش با محوریت کشاورزی، صنعت و معدن، گردشگری و با تاکید بر توان اقتصادی، پتانسیل‌ها و موقعیت خاص آذربایجان‌غربی از جمله منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو و مناطق ویژه اقتصادی برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: صنعت، معدن و تجارت، کشاورزی و صنایع تبدیلی، حوزه توسعه و عمران شهری، عمران زیربنایی و انرژی، گردشگری، سلامت و خدمات، مناطق آزاد ویژه اقتصادی از پنل‌ها و بخش‌های این همایش است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه همایش از طریق شماره های ۲۶-۳۱۹۳۸۱۲۵-۰۴۴ و نمابر ۳۳۲۳۲۰۶۲-۰۴۴ تماس حاصل نموده یا به وبگاه Investinwa.ir مراجعه نمایند.

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2020 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ