با عنایت به برگزاری اولین همایش اقتصادی خزر در تاریخ ۲۰ و ۲۱ مرداد سال جاری (برابر با ۱۱ و ۱۲ آگوست ۲۰۱۹) در شهر آوازه ترکمنستان با حضور سران دولت‌ها و فعالین تجاری ۵ کشور ترکمنستان، روسیه، آذربایجان، قزاقستان و ایران و سازماندهی و برگزاری همایش بخش های خصوصی شامل مجمع تجاری، مذاکرات چندجانبه تجار کشورهای حاضر و نشست‌های B2B، اتاق ایران در نظر دارد یک هیأت تجاری متشکل از فعالان بخش خصوصی فعال در زمینه های حمل و نقل به ویژه حمل و نقل دریایی، گردشگری، صنایع غذایی، انرژی، مصالح ساختمانی، معدن و سرمایه‌گذاری مشترک را به کشور ترکمنستان اعزام نماید.
شایان ذکر است دو نمایشگاه “فناوری‌های نوین” و “ترکمن صحراسی” نیز در قالب این همایش و با حضور فعالین تجاری و اقتصادی ۵ کشور مذکور برگزار خواهند شد. موضوع نمایشگاه اول فناوری‌‌های نوین در حوزه تجارت و نمایشگاه دوم خودروهای سواری، مسافربری، خودروهای سنگین و ماشین‌آلات ویژه، طراحی‌های نوین ماشین‌سازی، جدیدترین طراحی‌های صوتی و ویدیوئی، سیستم‌های امنیتی و دزدگیر خودرو خواهد بود.
هزینه حضور درهیئت تجاری ۷۰۰ دلار + ۲۰ میلیون ریال (۲ میلیون تومان) بصورت علی‌الحساب برای هر نفر عضو و برای غیر اعضای اتاق بازرگانی، با احتساب ۱۵ درصد افزایش هزینه، ۸۰۵ دلار + ۲۳ میلیون ریال (۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان) و شامل موارد زیر خواهد بود:
–    هزینه سه شب اقامت در هتل
–    عوارض ورود به ترکمنستان
–    پرواز تهران-مشهد
–    ترانسفر مشهد به باجگیران و باجگیران به عشق‌آباد (زمینی)
–    پرواز عشق آباد به آوازه

مبلغ ریالی مذکـور از طـریق درگـاه بانکی موجـود در لینک ثبت نام قـابل پرداخت بوده و مبلغ ارزی مـی بایست به واحد حسابداری اتاق بازرگانی ایران تسلیم گردد.
همچنین لازم است عوارض خروج از کشور مستقیماً از طریق سامانه پرداخت عوارض خروج از کشور و توسط متقاضی پرداخت و در مرز زمینی به مقامات مربوطه ارائه گردد.

علاقه مندان برای ثبت نام می توانند به این لینک مراجعه فرمایند.
پس از تکمیل فرم و ثبت نهایی آن، مدارک زیر را به امور بین‌الملل اتاق ایران، تحویل دهید:
۱٫    درخواست کتبی رزرو هتل به همراه اصل گذرنامه (اعتبار ۷ ماه از زمان اعزام)
۲٫    دو قطعه عکس رنگی
۳٫    کپی از صفحات اول و انقضاء پاسپورت
۴٫    رسید پرداخت هزینه ارزی هیئت تجاری (۷۰۰ دلار برای اعضای اتاق ایران و ۸۰۵ دلار برای افراد غیر عضو)
۵٫    پرینت پرداخت عوارض خروج از کشور
۶٫    اصل پاسپورت
لازم به توضیح است علاقه مندان به رزرو غرفه در نمایشگاه صرفاً جهت انجام امور اجرایی مربوط به غرفه‌ نمایشگاهی می‌توانند با شرکت پارس پگاه تجارت (جناب آقای مرتجی) به شماره ۰۲۱۴۴۰۹۸۸۹۱ تماس حاصل نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشارکت و ثبت نام در هیأت اعزامی با سرکار خانم جلیل‌زاده، کارشناس ارشد کشورهای CIS در امور بین‌الملل اتاق ایران به شماره ۸۵۷۳۲۳۷۵ تماس حاصل فرمایید.

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2020 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ