سازمان توسعه تجارت ایران طبق سنوات گذشته و در راستای تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش قابل تقدیر فعالان در عرصه صادرات کالا و خدمات غیرنفتی و براساس معیارها و شاخص های مقرر و مندرج در سامانه  tpo.ir/proexp1400درصدد شناسایی الگوهای موفق در بخش صادرات و معرفی آنان به عنوان ” صادرکننده برگزیده استانی در سال ۱۴۰۰″ طی بیست و پنجمین سالروز ملی صادرات می باشد.

فرایند انتخاب فوق با هدف یکسان سازی و به صورت عملیاتی توسط سازمان های صنعت، معدن و تجارت استانهای سراسر کشور اجرا خواهدگردید.

لذا به اطلاع کلیه صادرکنندگان محترم عضو اتاق خرمشهر و متقاضی شرکت در فرایند انتخاب صادرکننده برگزیده استانی سال ۱۴۰۰ می‌رساند، سامانه  tpo.ir/proexp1400از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۸تا پایان روز ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ آماده ثبت نام الکترونیکی از مشارکت کنندگان می باشد.

توجه: پس از عضویت در پرتال، نسبت به تکمیل فرم فرایند انتخاب صادرکننده نمونه استانی در سامانه tpo.ir/proexp1400 اقدام گردد.

تاریخ و نحوه تحویل اسناد و مدارک متقاضیان ثبت نام شده در سامانه مذکور به دبیرخانه انتخاب صادرکنندگان برگزیده استانی ۱۴۰۰ مستقر در سازمان صنعت، معدن و تجارت استانهای سراسر کشور متعاقبا اعلام خواهد شد.

*تکمیل فرم شاخص های عمومی ارزیابی صادرکنندگان نمونه

درصورتیکه نیاز به راهنمایی درخصوص گروه بندی کالا یا خدمات خود دارید، می توانید با دبیرخانه ستاد انتخاب صادرکننده نمونه ۱۴۰۰ در سازمان توسعه تجارت ایران به شماره های ۲۲۶۶۳۹۳۷ و  ۲۲۶۶۴۰۳۰ تماس حاصل فرمائید.

همچنین در صورت بروز مشکلات فنی در مراحل تکمیل این فرم با بخش پشتیبانی به شماره های ۲۱۹۱۲۶۲۹و یا ۲۱۹۱۲۲۲۴ تماس حاصل فرمایید .

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2021 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ