اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرمشهر به جهت حمایت از کادر درمانی مبارزه با بیماری کرونا و در راستای مساعدت در درمان بیمارن مبتلا به ویروس کووید ۱۹؛ دو دستگاه ونتیلاتور ( تنفس مصنوعی) را به بیمارستان ولیعصر (عج) خرمشهر اهدا نمود.

به گزارش روابط عمومی اتاق خرمشهر، هانی فیصلی در تشریح این خبر بیان نمود: با رایزنی صورت گرفته با اتاق ایران و طی پیگیری های مکرر، دو دستگاه ونتیلاتور به ارزش بیش از ۳ میلیارد ریال خریداری و با هماهنگی دانشکده علوم پزشکی آبادان، به بیمارستان ولیعصر خرمشهر اهدا شد.

رئیس اتاق خرمشهر افزود: این دو دستگاه با همراهی اتاق ایران و مساعدت جامعه نیکوکاری ابرار (وابسته به اتاق ایران) خریداری و به خرمشهر ارسال شد.

وی بیان نمود: پیش از این نیز با مساعدت فعالان اقتصادی و اتاق های ایران و تهران، ۵ دستگاه ونتیلاتور سیار و بیش از ۵ هزار اقلام پزشکی دیگر به ارزش بیش از ۱۲ میلیارد ریال توسط اتاق خرمشهر تهیه و به مراکز درمانی سه شهرستان خرمشهر، آبادان و شادگان اهدا شده بود.

فیصلی ادامه داد: امیدواریم با این اقدام، ضمن اعلام همراهی بخش خصوصی با کادر درمانی و ابراز مراتب تقدیر بابت ایستادگی و تلاش بی وقفه سربازان سلامت، قدم شایسته ای در درمان بیماران مبتلا به کرونا در منطقه برداشته باشیم.

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2020 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ