نمایشگاه بین المللی مارمومک ورونا یکی از چند رویداد مهم صنعت سنگ جهان است که هرساله فعالین حوزه صنعت سنگ، اعم از معدنداران، کارخانه داران، سازندگان ماشین آلات و بازرگانان از سراسر جهان از آن بازدید میکنند. این نمایشگاه هر ساله از ۲۶ تا ۲۹ سپتامبر برگزار میشود. شهر ورونا ، شهری تاریخی در استان ونتو در ایتالیاست و به همین دلیل این نمایشگاه هر ساله توسط استاندار این ایالت طی مراسمی خاص افتتاح میشود. این نمایشگاه از حمایتهای همه جانبه وزارت توسعه اقتصادی ایتالیا برخوردار است. شهر ورونا با داشتن هتلهای متعدد، برخورداری از راههای زمینی و هوایی مناسب و کافی، نزدیکی به شهرهای تاریخی دیگر همچون ونیز و سایر مزیتهای دیگر، جای خود را بخوبی در میان نمایشگاههای مطرح جهان باز نموده است.

کلیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فعال در حوزه های تولیدی، صنعتی و خدماتی این بخش میتوانند با تکمیل فرم های زیر و رسال آن از طریق پست الکترونیک Overseas@iranfair.com یا تلفن ۲۲۶۶۲۶۸۴-۰۲۱ تا تاریخ ۲۰ خرداد ماه نسبت به ثبت نام در این هیئت اقدام نمایند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و یا اطلاع از تسهیلات اختصاصی شرکت در این نمایشگاه با شماره های ۲۲۶۶۲۴۹۲ و ۲۱۹۱۲۵۶۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2020 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ