اخبار اتاق

دهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ،ریخته گری ،ماشین آلات و صنایع وابسته اصفهان


دهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ،ریخته گری ،ماشین آلات و صنایع وابسته اصفهان اتاق بازرگانی خرمشهر

دهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ،ریخته گری
،ماشین آلات و صنایع وابسته
۱۶ الی ۱۹ مرداد ماه ۱۳۹۷
محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان

 

به استحضار می رساند شرکت رستاک پادویژن عضو رسمی انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه های بین المللی ایران با همکاری شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان در نظر دارد دهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته را در تاریخ ۱۶ الی ۱۹ مردادماه سال ۱۳۹۷ در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار نماید.
متالکس رویدادی برجسته برای فولاد ، فلزات غیرآهنی، ریخته گری ، قالب سازی ، آهنگری، صنایع معدنی، صنایع سرامیک و نسوزها ، ماشین آلات، تجهیزات ، مواد اولیه و غیره محسوب می شود. نمایشگاه مذکور فعالان و صاحب نظران امر را در محیطی تخصصی و تجاری گرد هم می آورد و فرصت بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فرآهم آورده تا محصولات و توانمندی های خودرا به صورت گسترده ارائه نموده و با فعالان ، کارشناسان و مدیران ارشد حوزه کاری خود ارتباط برقرار کنند. متالکس اصفهان در دوره گذشته در سال ۱۳۹۵ با حضور ۱۲۰ شرکت معتبر و فعال در مساحتی بالغ بر ۷۰۰۰ متر مربع با حضور شرکت هایی از ترکیه و نمایندگان فرانسه برگزار گردید.
شایان ذکر است همزمان با برگزاری دهمین دوره نمایشگاه دو نشست تخصصی جهت فعالین و مدیران حوزه فولاد و ریخته گری درنظر گرفته شده که امیدواریم با حضور و مشارکت در نمایشگاه و برنامه های جانبی آن برای توسعه و ارتقاء صنعت و مراودات تجاری بهره مند گردیم.
لذا بدین وسیله ازکلیه متقاضیان و فعالان این صنعت  دعوت به عمل می آید تا ضمن استفاده از این فرصت مناسب که بصورت مطلوب و تخصصی ایجاد خواهد شد در این رویداد مهم حضور یافته و به غنای آن بیفزایند. علاقمندان می توانند جهت ثبت نام با شرکت رستاک پادویژن به شماره تلفن  ۷- ۸۸۳۴۶۴۵۵ داخلی  ۲  تماس حاصل فرمایند.


user avatar
کمال هلالی (کمال هلالی)
توضیحاتی ندارد...

تعداد مطالب نوشته شده توسط نویسنده: 547
لینک به صفحه نویسنده:


« »

دیدگاهتان را بنویسید