معاونت بین‌الملل اتاق ایران با انتشار اطلاعیه ای از فعالان بخش خصوصی دعوت کرد برای حضور در هیات مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و بلژیک، درخواست‌های خود را به اتاق ایران ارسال کنند.
طبق این اطلاعیه ترکیب هیات مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و بلژیک با برگزاری انتخابات و در جلسه مجمع عمومی عادی این اتاق تعیین خواهد شد. این جلسه یکشنبه ۱۴ بهمن‌ماه ساعت ۱۴ در طبقه هشتم اتاق ایران برگزار می شود.
شرایط رای دهی در مجمع عمومی و انتخابات به شرح زیر اعلام شده است:
دارا بودن کارت بازرگانی یا کارت عضویت معتبر اتاق ایران یا اتاق تعاون
سابقه حداقل سه ماه عضویت در اتاق مشترک در ادوار مختلف (در مورد نامزدهای انتخابات هیئت مدیره حداقل باید سابقه یکسال عضویت در اتاق مشترک داشته باشند).
پرداخت حق عضویت سال ۹۸-۹۷ (دارا بودن فیش واریزی به حساب اتاق ایران یا به حساب اتاق مشترک).
اعضای واجد شرایط متقاضی نامزدی هیات مدیره می توانند حداکثر تا تاریخ ۳ بهمن‌ماه ۱۳۹۷درخواست نامزدی هیات مدیره را به صورت مکتوب به معاونت بین‌الملل اتاق ایران ارسال کنند.
همچنین اعضای واجد شرایط جهت تمدید عضویت نیز می توانند حداکثر تا تاریخ ۳ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ نسبت به واریز مبلغ ۷٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال (معادل هفتصد و پنجاه هزار تومان) به شماره حساب ۱۵۱۵۱۱۵۱۱۵ اتاق ایران، بانک ملت شعبه شرکت نفت، اقدام و فیش واریزی را به شماره فکس ۸۸۸۲۵۱۱۱ ارسال کنند.
لازم به تاکید است درخواست های مربوط به نامزدی هیات مدیره یا تمدید عضویت که بعد از تاریخ ۳ بهمن‌ماه ۱۳۹۷در دبیرخانه اتاق ایران به ثبت رسیده باشد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
فعال‌سازی دوباره اتاق مشترک بازرگانی ایران و بلژیک از شهریورماه امسال در دستور کار اتاق ایران قرار گرفته است.

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا پاسخی بگذارید

    copyright2019 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ