فعالان اقتصادی بخش خصوصی ایران و روسیه، در آخرین روز از تابستان در یک نشست دوجانبه که توسط اتاق بازرگانی تهران و اتاق بازرگانی سامارای روسیه برگزار می‌شود، با یکدیگر به بحث و تبادل‌نظر در مورد روابط تجاری خواهند پرداخت.

با همکاری و مشارکت اتاق بازرگانی تهران و اتاق بازرگانی سامارا از روسیه، همایش مجازی توسعه تجارت ایران و روسیه روز دوشنبه ۳۱ شهریورماه جاری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومیاتاق خرمشهر به نقل از اتاق تهران، این همایش تجاری آنلاین از طریق پلتفرم مجازی اختصاصی اتاق بازرگانی تهران و با حضور مدیران و نمایندگان ۲۰ شرکت روس در زمینه‌های کشاورزی و دامی، ماشین‌آلات کشاورزی، فرآوری گاز طبیعی برای تولید برق و انرژی گرمایی، سیستم‌های خودروی دوستدار محیط زیست، سیستم‌های کنترل روشنایی، مهندسی هوا و فضا، سیم و کابل، ریخته‌گری، تجهیزات صنایع نفت، گاز و شیمیایی، تجهیزات پزشکی، گردشگری و خدمات درمانی برگزار خواهد شد و طی آن، شرکت‌ها و تجار دو کشور برای انجام همکاری‌های تجاری به صورت آنلاین به گفت‌و‌گو خواهند نشست.

اعضای اتاق بازرگانی تهران و فعالان اقتصادی علاقمند به حضور در این رویداد آنلاین تجاری، می‌توانند با مراجعه به سایت اتاق تهران و بخش رخدادهای اقتصادی،(لینک انتهای خبر) نسبت به ثبت‌نام و اعلام آمادگی برای حضور در این همایش اقدام کنند.

مهلت ثبت‌نام در این رویداد، تا روز سه‌شنبه ۲۵ شهریورماه جاری اعلام شده‌است. 

لینک ثبت‌نام

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2021 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ