رییس، اعضای هیئت نمایندگان و دبیر کل اتاق بازرگانی خرمشهر با حضور در دفتر مدیر کل گمرک خرمشهر، ضمن دیدار با ایشان به گفتگو در رابطه با مسائل تجاری خرمشهر پرداختند.

رییس اتاق خرمشهر در ابتدای این نشست ضمن تبریک انتصاب آقای سلیمانی به عنوان مدیر کل گمرک خرمشهر برای ایشان تداوم موفقیت را آرزو نمود.

هانی فیصلی در ادامه بیان نمود: بندر خرمشهر از دیرباز جایگاه و نقش بسزایی در تعاملات تجاری کشور داشته که باید با برنامه ریزی مناسب و رفع مشکلات موجود به روزهای سابق خویش بازگردد.

ایشان اذعان نمود: رفع مشکل ورود و عرضه کالاهای ته لنجی، تسهیل ترخیص کالاهای وارداتی، اعطای امتیازات و تسهیلات ویژه به بازرگانان منطقه آزاد اروند و پیگیری رفع مشکل توقف و توقیف کالاهای وارداتی بازرسی شده توسط گمرک در ایستگاه های بازرسی انتظامی در طول مسیر شهرهای دیگر، اولویت فعالان اقتصادی خرمشهر در رفع مشکلات موجود است.

فیصلی در پایان ابراز امیدواری نمود با حضور مدیر کل جدید گمرک خرمشهر و با توجه به درایت، تجربه و علم ایشان مشکلات موجود به مرور زمان کاهش و رونق تجاری در خرمشهر بیش از پیش خواهد شد.

🔸همچنین مدیر کل گمرک خرمشهر در این نشست نیز ضمن تأکید بر لزوم همکاری همه جانبه دستگاه های دولتی و بخش خصوصی در راستای رونق هر چه بیشتر تجارت در خرمشهر بیان نمود: با توجه به ظرفیت و زیرساخت های مناسب خرمشهر توسعه تجارت در این منطقه دور از دسترس نخواهد بود.

سلیمانی همچنین بر تعامل گمرک با بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: تداوم ارتباطات و برگزاری نشست های هم اندیشی مستمر با بخش خصوصی از برنامه های آینده گمرک خرمشهر خواهد بود.

با ما همراه باشید
کانال اتاق بازرگانی خرمشهر

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا پاسخی بگذارید

    copyright2019 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ