از آغاز همه گیری و شیوع ویروس کووید ۱۹، اتاق های بازرگانی کشور، با تشکیل کمپین نفس به یاری شهروندان و کادر درمانی در مبارزه با این بیماری شتافتند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی خرمشهر؛ کادر درمانی مراکز مقابله با کرونا علیرغم خطرهای ابتلا به این بیماری، بیش از ۶ ماه و به صورت مداوم و خستگی ناپذیر در حال مداوا و درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا می باشند. در همین راستا هیئت رئیسه اتاق خرمشهر با هدف قدردانی از این عزیزان، به بیمارستان ولی عصر رفته و با سربازان سلامت دیدار کرد.

رئیس اتاق خرمشهر در این رابطه بیان نمود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا، با راه اندازی کمپین نفس، بر آن شدیم تا به یاری شهروندان منطقه در مبارزه با بیماری کرونا برویم.

هانی فیصلی افزود: در همین راستا، فعالیت های اتاق خرمشهر در مقابله با شیوع کرونا در سه محور انجام شد. ابتدا مراکز و مسیرهای بازرگانیT گندزدایی و شرکت های فعال در آن به وسایل مراقبت بهداشتی مجهز شدند. در گام دوم نیز اماکن عمومی، وسایل نقلیه عمومی و برخی ادارات ضدعفونی شده اند تا علاوه بر فرهنگ سازی و گسترش راه های مقابله با شیوع بیماری کرونا، اقدامی در بهبود شرایط سلامت شهروندان صورت گیرد.

وی ادامه داد: اما در اصلی ترین و مهم ترین گام از اقدامات اتاق در قالب کمپین نفس و با حمایت و همراهی اعضا و اتاق ایران، به یاری کادر درمانی مراکز مقابله با بیماری کرونا پرداختیم. تجهیز کادر درمانی به وسایل مقابله با بیماری کرونا از یک سو و تامین و اهدایای تجهیزات پزشکی مهم و اساسی چون دستگاه های ونتیلاتور ثابت و سیار از سوی دیگر، برخی از اقدام اتاق خرمشهر در کمک و یاری به مراکز درمانی بود.

فیصلی بیان کرد: با وجود تمامی این اقدامات، اذعان داریم که تلاش و فداکاری سربازان سلامت در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا به هیچ وجه و با هیچ اقدامی قابل جبران نیست. با این وجود و در اقدامی نمادین، بر ان شدیم تا جهت ابراز مراتب تقدیر و عرض خدا قوت به تمامی عوامل مبارزه با این بیماری منحوس، به دیدار کادر درمانی در بیمارستان ولی عصر (عج) خرمشهر رفته و ضمن اهدای هدایای ناقابل، از خدمات و تلاش فداکارانه آنان تقدیر نماییم.

رئیس اتاق خرمشهر تاکید کرد: بی شک بهترین راه همراهی و تقدیر از تلاش شبانه روزی و بی وقفه کادر سلامت مراکز کقابله با بیماری کرونا، رعایت پروتکل های بهداشتی جهت کنترل شیوع بیماری کرونا خواهد بود که امیدواریم تمامی شهروندان با انجام عوامل بازدارنده ، ضمن حفظ سلامت خویش، کادر درمانی را پس از شش ماه تلاش مستمر از خستگی رها کنند.

یادآور می شود که در پایان این دیدار ۱۴۶ کارت هدیه نقدی به اعضای کادر درمانی فعال در مبارزه با بیماری کرونا اهدا شد.

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2020 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ