بی شک یکی از ظرفیت های بی بدیل منطقه آزاد اروند، جاذبه های متعدد گردشگری در حوزه های مختلف طبیعت گردی، باستانی و دفاع مقدس است. از این رو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرمشهر طی نشست با آقاي قنبری، مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند راه های بررسی تبدیل ظرفیت های بالقوه گردشگری منطقه اروند به قدرت هاي بالفعل را بررسي نمود.

به گزارش روابط عمومی اتاق خرمشهر؛ سید مصطفی موسوی ضمن اعلام توسعه صنعت گردشگری و بهره برداری حداکثری از توان و ظرفیت های اروند در جذب گردشگران داخلی و خارجی به عنوان هدف اصلی این نشست بیان نمود: با توجه به اینکه در منطقه آزاد اروند ،کارگاه های آموزشی حوزه صنعت گردشگری نه در سطح آموزش عالی و نه شرکت های تخصصی وجود ندارد، رفع این معضل با ایجاد دوره ها و کارگاه های تخصصی از ابتدائی ترین موارد مورد توافق اتاق و سازمان منطقه آزاد اروند بود.

نائب رئیس اتاق خرمشهر افزود: برای ارتقای سطح گردشگری و رشد شاخص های مرتبط با آن و با همکاری سازمان منطقه آزاد اروند برآنیم تا ایده های برتر سرمایه گذاری در این حوزه را جذب و با مشارکت حداکثری سرمایه گذاران و شهروندان اروندی، توسعه گردشگری و بازگشت رونق سابق آن در خرمشهر و آبادان را رقم بزنیم.

موسوی در پایان بیان نمود: به زودی پروژه های سرمایه گذاری صنعت گردشگری منطقه آزاد اروند تدوین و جذب سرمایه گذاران آن به صورت مشترک توسط سازمان منطقه آزاد اروند و اتاق خرمشهر انجام خواهد شد.

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2020 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ