از زمان شیوع بیماری کرونا و سیر روند آموزشی به فضای مجازی، بسیاری از دانش اموزان و دانشجویان کم بضاعت به دلیل عدم دسترسی به ابزار لازم جهت حضور در کلاس های اموزش از راه دور نسبت به تحصیل خویش باز ماندند.

نائب رئیس اتاق بازرگانی خرمشهر ضمن بیان مطلب فوق بیان کرد: تربیت نیروهای متخصص یکی از صالی ترین نیازهای کشورهای در حال توسعه و آموزش صحیح و اصولی نیز از ملزوماتی یاست که باید در این راستا به شکلی یکسان در دسترس تمام شهروندان قرار بگیرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق خرمشهر مرتضی جزایری اصل با اشاره به شرای تحمیل شده به دلیل شیوع ویروس کووید ۱۹ ادامه داد: با این وجود به دلیل لزوم آموزش از راه دور در این دوره ی دشوار، برخی از داتش اموختگان به دلیل معضلات و مشکلات مالی قادر به حضور در کلاس های درسی خویش نبوده اند. از این رو اتاق خرمشهر با همت جامعه نیکوکاری ابرار و با مساعدت و یاری اعضای خویش ظرف یک سال اخیر و در چند مرحله به تعدادی از دانشجویان و دانش اموزان مستعد و کم بضاعت شهرستان تبلت هاییرا اهدا نمود.

جزایری افزود: اهدای این تبلت ها در چند مرحله و با شناخت محصلین نیازمند انجام گرفت. عمده ی این دانش اموختگان تحت حمایت جامعه نیکوکاری ابرابر قرار داشتند که با توجه به سطح بالای آموزشی خویش پیش از شیوع کرونا، به دلیل کم بضاعتی قادر به تحصیل در شرایط پیشین خویش نبوده اند.

ایشان تاکید کرد: اتاق خرمشهر همواره در طی چند سال اخیر سعی داشته با رسیدگی به مسئولیت های اجتماعی خویش، کمک شایانی به جامعه در گذر از بحران ها نماید که اعطای بسته های معیشتی در دوران سیل خوزستان، ضدعفونی اماکن عمومی و اعطای تجهیزات پژشکی و هدایای نقدی به کادر سلامت منطقه و همچنین مساعدت دانش آموختگان نیازمند از جمله ی این اقدامات در زمینه انجام وظایف اتاق در قبال جامعه در دوران کرونا بوده است.

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2021 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ