رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرمشهرهمزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با انتشار پیامی، این مناسبت مهم و تاریخی را گرامی داشت.

در این پیام آمده است:

همواره  در  تاریخ بشریت و  در هر نقطه ای از دنیا، اسطوره هایی از  شجاعت  و رشادت  به مثابه نماد  و الگو معرفی  میشدند.  اما  بی شک  در مقابل رشادت مردمان بی ادعا و قهرمانان دوران دفاع مقدس، هیچ اسطوره ای توان قد علم کردن ندارد.

جایی که با دستان خالی و در برابر دشمنی تا بن دندان مسلح ، حماسه هایی بی نظیر  و غرور آفرین آفریدند. حماسه هایی که شروع آن با  مقاومت ۴۵ روزه آغاز شد و با ایثار، فداکاری و رشادت های بی نظیر، حتی یک وجب از خاک وطن را تسلیم قدرت های جهان نکردند.

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس،  یادآوری این نکته حائز اهمیت است، که عزت، سربلندی و  اقتدار امروزمان مرهون رشادت ها و شهامت های ملت غیور ایران در دوران دفاع مقدس است، که با تأسی از قیام عاشورا، با اهدای خون جوانان خویش ، افسانه شکست ناپذیری  قدرت های جهان را  محو نمودند.

 ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس، چهلمین سالگرد آغاز حماسه های بی نظیر دفاع مقدس را به مقام معظم رهبری، ایثارگران، جانبازان و ملت فداکار ایران تبریک عرض مینمائیم.

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2020 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ