جامعه نیکوکاری ابرار وابسته به اتاق ایران در فراخوانی از فعالان اقتصادی درخواست نمود؛ به منظور تامین هزینه های تامین ۱۰۰۰ تبلت برای دانش آموزان نیازمند به کمپین هزار امید بپیوندند.
پس از انتشار گسترده ویروس کرونا و در پی خطرات ناشی از ابتلا و تسری این بیماری در میان کودکان، مدارس و مراکز اموزشی کشور اقدام به آموزش از طریق فضای مجازی نمودند.
در این مسیر اما فرزندان خانوده های بی بضاعت و کر برخوردار، قادر به تامین ملزومات این سیستم آموزشی نبوده و طبیعتا در مسیر آموزش دروس و تحصیل خویش، از سایر همنوعان خود به طور قابل ملاحظه ای جا خواهند ماند.
از این رو جامعه نیکوکاری ابرار که با هدف حمایت تحصیلی از دانش اموزان کم برخوردار تاسیس شده و در حال فعالیت می باشد، اقدام به صدور فراخوان همکاری از فعالان اقتصادی جهت تامین مبلغ مورد نیاز خرید ۱۰۰۰ تبلت جهت توزیع به دانش اموزان تحت حمایت در سراسر کشور کرد.
علاقه مندان به شرکت در این کمپین می توانند با اهدای هر تعداد سهم مدنظر خویش، (ارزش هر سهم ۵۰۰ هزار تومان) به شماره حساب ۵۵۴۶۴۲۴۶۹۱ یا شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۸۶۷۲۵۶۷۵۰ به نام جامعه نیکوکاری ابرار در این امر خیر مشارکت نمایند.
تعداد سهم مورد نیاز ، ۸۰۰ سهم برانداز شده است.


آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2020 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ