اعزام هیات تجاری ایران به بلاروس توسط اتاق تعاون

هیات تجاری- اقتصادی متشکل از فعالان اقتصادی بخش تعاون، صاحبان صنایع و بازرگانان در مهر ماه سالجاری همزمان با اجلاس مشترک همکاری های اقتصادی دو کشور، به جمهوری بلاروس اعزام می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، یک هیات تجاری، به سرپرستی رئیس اتاق تعاون ایران، متشکل از فعالان اقتصادی بخش تعاون، صاحبان صنایع و بازرگانان همزمان با اجلاس مشترک همکاری های اقتصادی دو کشور از ۱۵ تا ۲۰ مهرماه سالجاری به جمهوری بلاروس اعزام می شوند.

با توجه به تصویب قانون موافقتنامه تجارت ترجیحی با کشورهای حوزه اوراسیا و در راستای گسترش و توسعه همکاری های تجاری ایران و بلاروس، این سفر، فرصت مغتنمی را در اختیار فعالان اقتصادی قرار می دهد که بتوانند دامنه فعالیت ها، توانمندی و ظرفیت های خود را طی مذاکره با مقامات تجاری و اقتصادی بلاروس، ارائه کنند.
برنامه های در نظر گرفته برای این هیات شامل همایش تجاری، جلسات B2B، بازدید از شرکت های فعال و ملاقات های مربوطه بوده و هزینه اعزام هشتاد میلیون ریال + ۷۰۰ یورو می باشد.

لازم به اشاره است، زمینه فعالیت هیات اعزامی، محصولات کشاورزی و صنایع غذایی، محصولات نفتی، شیمیایی و پلاستیکی، محصولات دارویی و تجهیزات پزشکی، فلزات و مصنوعات فلزی، سیمان، وسایل نقلیه و کشاورزی نظیر کامیون، تراکتور، کمباین و قطعات و متفرعات آن، ماشین آلات مکانیکی و اجزای آن، برق و الکترونیک، کاغذ و چوب و خدمات فنی و مهندسی است.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی پرواز، هتل محل اقامت، هزینه های مربوطه و اطلاعات بیشتر با شماره   ۸۸۸۶۰۴۰۶ الی ۹ داخلی ۱۸۴ تماس بگیرید.

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2020 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ