اخبار اتاق

برگزاری نشست تجاری حوزه صنعت و تجارت با حضور فعالین اقتصادی کشورهای اسلامی – ۶ الی ۸ آذر


سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران درنظر دارد در راستای فراهم نمودن زمینه های توسعه صادرات، افزایش حجم مبادلات تجاری، ارتقاء سطح بازاریابی محصولات در بازارهای بین الملی و حضور موثر صنایع ایران در عرصه تجارت بین المللی، نشست تجاری در حوزه صنعت و تجارت را با حضور فعالین اقتصادی کشورهای اسلامی برگزار نماید.

این نشست همزمان با نمایش محصولات در پنج گروه کالایی ” آرایشی و بهداشتی، دارو و تجهیزات پزشکی، ساختمان و تاسیسات، صنایع غذایی و کشاورزی و نساجی ” و با هدف توسعه روابط تجاری، تقویت همکاری های فی مابین، آشنایی با آخرین دستاوردها و تکنولوژی ها در کشور، ایجاد ارتباطات بین المللی، معرفی فرصت های تجاری و سرمایه گذاری و راهکارهای اقتصادی طی روزهای ۲۷، ۲۸ و ۲۹ آبان ماه سال جاری به مدت سه روز در بوستان گفتگوی تهران برگزار می گردد.
حضور تولیدکنندگان و صادرکنندگان می تواند شرایط مناسبی را برای معرفی و صادرات محصولات با کیفیت ایرانی در بازارهای پر مصرف کشورهای اسلامی فراهم نماید.
صاحبان صنایع می توانند در صورت تمایل به حضور در این رویداد و نیز کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۴-۰۵۱۳۸۸۴۸۷۱۱ مجری برگزاری و یا ۸۳۲۱۱۱۲۷ واحد بازاریابی و توسعه صادرات این سازمان تماس حاصل فرمایند.


user avatar
کمال هلالی (کمال هلالی)
توضیحاتی ندارد...

تعداد مطالب نوشته شده توسط نویسنده: 547
لینک به صفحه نویسنده:


« »

دیدگاهتان را بنویسید