شرکت برخط  تجارت آریو با  هدف توسعه کسب و کار، رونق بازار داخلی و صادرات غیر نفتی از طریق ایجاد کسب  و کارهای نوین ، تجارت الکترونیک و فعالیت های بازرگانی اقدام به راه اندازی وبگاه های تخصصی در حوزه های اقتصادی نموده است. در این راستا استارتاپ های خانه دات کام با موضوعیت مرجع شبکه ارتباطی صنعت ساختمان و همه خدمات مرتبط از طریق ایجاد یک وبسایت تخصصی در خانه دات کام به عنوان  نمایشگاه دائمی  محصولات  با بهره وری از مزیت بهبود جستجو (سئو)در موتور جستجوگر گوگل، میوه دات کام  با موضوع فعالیت خرید و فروش اینترنتی میوه سبزیجات و خشکبار متال آنلاین با محوریت موضوع اطلاع رسانی قیمتها و خرید و فروش ضایعات فلزی و غیرفلزی و دیگر  کسب  و کارهای نوین و بی تکرار را با موفقیت به اجرا درآورد.

خـانه دات کام  (www.Khane.com) درحال حاضر تنها وب سایت تخصصی و مرجع اطلاع رسانی در زمینه صنعت ساختمان و همه مشاغل و خدمات مرتبط از طریق  ایجاد یک سایت اختصاصی در خانه دات کام (www.Khane.com) می باشد که علاوه بر داشتن یک نمایشگاه دائمی محصولات از مزیت بهیود جستجو (سئو seo) در موتور جستجوی گوگل نیز برخوردار است. هم اکنون تعداد کثیری از فعالان ساختمانی در بخش‌های مصالح پایه ، تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی، تاسیسات ، دکوراسیون ، تزئینات ، مجریان ساختمانی ، املاک و مستقلات ، لوازم و تجهیزات خانه و مواد اولیه حضور فعال دارند و هر روز بر این تعداد افزوده می‌گردد.

متال آنلاین (https://metalonline.ir) درحال حاضر یکی از وب سایت های تخصصی و مرجع اطلاع رسانی قیمتهای  ضایعات فلزات میباشد که علاوه بر اطلاع رسانی قیمتهای ضایعات توانسته است تا با آگاهی دادن نسبت به نوسانات قیمت باعث کاهش ریسک سرمایه گذاری و ایجاد بازار یکپارچه و منسجم ، شرایط را برای فعالان اقتصادی و مخصوصا تولید کنندگان ایرانی فراهم نماید .

هم اکنون تعداد کثیری از فعالان این صنعت  علاوه بر استفاده از قیمتهای سایت متال آنلاین با درج اینترنتی سفارش خرید و فروش ضایعات فلزات خود توانسته اند با دنیای تجارت الکترونیک در این   کسب و کار آشنا شوند و همچنین اخبار و مقالات تخصصی این صنف  را مطالعه کنند.

در حال حاضر با  بازدید  5000 کلیک به صورت تخصصی درسایت متال آنلاین مواجه هستیم که انتظار میرود با رشد ۲۶درصدی  در آینده ای  نزدیک به کسب  درامد این استارتاپ منجر شود.

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2020 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ