[vc_row][vc_column][vc_column_text]هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت ماده ۱۰ آیین نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات با موضوع صدور، تمدید، ابطال، تعلیق و رتبه بندی قانون مقررات صادرات و واردات را اصلاح کرد.

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت»، وزارت صنعت، معدن و تجارت با توجه به تخلفات و سوء استفاده های صورت گرفته از کارت‏های بازرگانی، خواستار اصلاح ماده ۱۰ آیین نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات با موضوع صدور، تمدید، ابطال، تعلیق و رتبه بندی قانون مقررات صادرات و واردات شده بود.
از جمله دلایل مطرح شده برای اصلاح این آیین‌نامه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱- تفاهمات کارگروه ویژه مشترک با حضور نایب رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معدن و کشاورزی ایران و رییس اتاق تهران و رییس سازمان توسعه تجارت ایران مبنی بر نحوه صدور، تمدید، ابطال، تعلیق و رتبه بندی این کارت ها.
۲- تصویب موضوع در جلسه مورخ ۲۰ /۳ /۱۳۹۷ کمیته ماده (۱) آیین نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات.
بر این اساس هیئت وزیران در جلسه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ، ماده ۱۰ آیین‌نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات موضوع تصویب‌نامه شماره ۱۳۹۵/ت۱۶هـ مورخ ۶ اردیبهشت ۱۳۷۳ و اصلاحات بعدی آن را اصلاح کرد.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”متن آئین نامه اصلاحی” style=”classic” color=”warning” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fkhccima.ir%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F07%2F16749_142.pdf|||”][/vc_column][/vc_row]

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا پاسخی بگذارید

    copyright2019 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ