برای کمک راهبردی به کسب و کارها در سال ۹۹

رویداد «مشاوره به کسب و کار» (C2B) اول بهمن ماه برگزار می شود

پانل تخصصی IT و امنیت اطلاعات توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای در رویداد «مشاوره به کسب و کار» (C2B) برپا خواهد شد.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با همکاری کانون شبکه مشاوران مدیریت و مهندسی ایران رویدادی را با عنوان «مشاوره به کسب و کار» (C2B) برای سه شنبه اول بهمن ماه سال جاری برنامه ریزی کرده اند.

با توجه شرایط ویژه اقتصادی سال ۱۳۹۹، نیاز است تا آمادگی لازم برای مدیریت کسب و کارها ایجاد شود. با توجه به حضور سازمان نظام صنفی رایانه ای به عنوان یکی از برگزارکنندگان این رویداد، تلاش شده تا ظرفیت ها و توانایی های فناوری اطلاعات در رفع مشکلات کسب و کارها و بهبود بهره وری آنها از سوی این سازمان بررسی و ارائه شود.
لذا به منظور ترویج فرهنگ استفاده از مشاوران زبده و کارآزموده در مسیر توسعه روش های علمی اداره سازمان ها و همچنین کمک به رفع بعضی از دغدغه های عمومی صاحبان کسب و کار در اداره بنگاه های مربوطه در حال حاضر، شبکه مشاوران طرحی را با نام رویداد مشاوره کسب وکار “consultant to Business event” با مخفف رویدادC2B طرحریزی کرده تا با محوریت اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی ایران و همکاری شبکه و تشکل های عضو آن به اجرا گزارده شود.

محوریت این رویداد بررسی چالش های موجود در بخش های مختلف نظام مدیریت بنگاه ها منبعث از شرایط خاص محیط کسب وکار فعلی و تبیین راهکارهای عمومی و اختصاصی برای غلبه بر آنها در پانل های تخصصی و میزهای مشاوره C2B و توسعه و ترویج راهکارهای علمی مبتنی بر دانش روز مدیریت برای اداره بهره ور بنگاه ها مخصوصا در شرایط بحرانی و ارتقاء فرهنگ اعتماد و استفاده از مشاوران زبده و خبره ملی عنوان شده است.
هدف کلی این طرح، برگزاری رویدادی است نیم روزه که در آن مشاوران زبده کشور در حوزه های مختلف، ضمن برگزاری پانل های تخصصی مشاوره و ارائه پیشنهادات عمومی برای بنگاه ها متناسب با شرایط فعلی،در میزهای تخصصی به مشاوره اختصاصی رایگان برای بنگاه ها خواهند پرداخت.


برای ثبت نام و شرکت در این رویداد به پورتال رویداد مشاوره به کسب و کار مراجعه کنید.

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2020 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ