بخشودگی جرائم بیمه‌ای فرصتی برای کارفرمایان خوش حساب
با تصویب هیأت وزیران قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب توسط واحدهای اجرایی سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور اجرا شده و کارفرمایان مشمول این قانون تا دهم تیرماه برای مراجعه به شعب و پرداخت یا تعیین تکلیف بدهی خود مهلت دارند.
به گزارش ایسنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، بخشودگی جرائم بیمه‌ای در سال جاری به منظور همراهی و مساعدت بیشتر با تولید کنندگان و حمایت از کالای ایرانی در سازمان تأمین اجتماعی به اجرا درآمده است.
در سال جاری اجرای این قانون با استقبال قابل توجه کارفرمایان مواجه شده و پیش بینی می شود که در مهلت باقی مانده برای استفاده از مزایای مقرر در این قانون تعداد بیشتری از کارفرمایان برای تعیین تکلیف و پرداخت بدهی‌های خود اقدام کنند.
در آخرین نوبت از اجرای قانون بخشودگی جرائم که توسط سازمان تأمین اجتماعی به اجرا درآمده بود، بالغ بر ١٠٠٠ میلیارد تومان از جرائم کارفرمایان مشمول بخشودگی قرار گرفت و پیش بینی می شود که در سال جاری نیز با پرداخت و یا تعیین تکلیف اصل بدهیهای بیمهای؛ بخش قابل توجهی از جرائم مشمول بخشودگی قرار گیرد.
سازمان تأمین اجتماعی به کارفرمایان و مدیران واحدهای تولیدی توصیه میکند که در مهلت باقی مانده به اتاق خرمشهر یا شعب محل بیمه پردازی خود مراجعه کنند و از ظرفیتهای قانونی ایجاد شده برای تعیین تکلیف بدهیهای بیمهای خود استفاده کنند.

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا پاسخی بگذارید

    copyright2019 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ