اخبار اتاق

پیام تسلیت رئیس اتاق خرمشهر در پی حادثه تلخ سقوط هواپیمای تهران – یاسوج


پیام تسلیت اتاق بازرگانی خرمشهر

در پی سقوط هواپیمای مسافربری خط تهران به یاسوج و جانباختن تعدادی از هموطنانمان؛ رییس اتاق بازرگانی خرمشهر با انتشار پیامی این حادثه را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی
انا لله وانا اليه راجعون

حادثه دلخراش و تکان دهنده سقوط هواپیمای تهران به یاسوج در سمیرم که موجب جانباختن تعدادی از هموطنان و هم استانی های عزیز شده است، سبب تالم و تاثر شدید گردید.
اینجانب ضمن تسلیت این مصیبت به تمامی مردم شریف ایران زمین؛ از درگاه ایزد منان برای درگذشتگان غفران الهی، و برای بازماندگان آرزوی صبر دارم.

هانی فیصلی
رییس اتاق بازرگانی خرمشهر

هواپیمای ATR-۷۲-۵۰۰ متعلق به هواپیمایی آسمان با شماره پرواز IRC۳۷۰۴ از کانتر ۲۹ فرودگاه مهرآباد مسافران خود به مقصد یاسوج را از فرودگاه مهرآباد سوار کرد و حدود ۵۰ دقیقه بعد به همراه هر ۶۶ سرنشین خود از رادار خارج شد.

دقایقی بعد خبر سقوط این هواپیما منتشر و مشخص شد که اين هواپیما منطقه کوهستانی روستای بیده از توابع شهرستان سمیرم استان اصفهان و منطقه ای کوهستانی در رشته کوه دنا سقوط کرده است،

روابط عمومی اتاق بازرگانی خرمشهر نیز به نیابت از هیئت رییسه، کارکنان و اعضای این اتاق این حادثه تلخ و غم انگیز را به ملت شریف ایران تسلیت گفته و از خداوند منان برای درگذشتگان غفران و برای بازماندگان صبر جزیل مسئلت مینماید.


user avatar
کمال هلالی (کمال هلالی)
توضیحاتی ندارد...

تعداد مطالب نوشته شده توسط نویسنده: 547
لینک به صفحه نویسنده:


« »

دیدگاهتان را بنویسید