[vc_row][vc_column][vc_column_text]صادرات کیوی تا ابتدای آبان ماه سال جاری برای جلوگیری از صادرات زود هنگام این محصول ممنوع شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی خرمشهر؛ اکبر آهنگران مدیرکل قرنطینه سازمان حفظ نباتات با با ارسال نامه ای به سازمان های جهاد کشاورزی استان ها با موضوع ممنوعیت صادرات زود هنگام کیوی اظهار کرد: صادرات این محصول تا اول آبان ماه سال جاری ممنوع است به همین منظور از صدور گواهی بهداشت گیاهی برای صادرات این محصول تا تاریخ فوق خودداری نمایید.
بنابراین گزارش این تصمیم به منظور جلوگیری از صادرات زود هنگام کیوی گرفته شده است و هرساله این محدویت در این مقطع اعمال میشود. در سال های گذشته برخی از صادر کنندگان این محصول را قبل از آنکه به طور کامل برسد و قابل مصرف باشد صادر می کردند که این امر باعث شده بود به جایگاه صادراتی این محصول ایران ضربه وارد شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”متن نامه” style=”classic” color=”mulled-wine” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fkhccima.ir%2Fwp-content%2Fuploads%2F2018%2F09%2FN84567987.jpg|||”][/vc_column][/vc_row]

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا پاسخی بگذارید

    copyright2019 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ