جشنواره بين المللي ايده هاي برتر كارآفريني با شركت كارآفرينان برتر كشور و مهماناني از كشورهاي سوئد ، تاجيكستان و عمان ،نماينده ولي فقيه در استان بوشهر ،معاون اقتصادي استاندار بوشهر ،معاون اقتصادي وسرمايه گذاري منطقه آزاد كيش ، و نمایندگان بخش خصوصی به ميزباني اتاق بوشهر و با هدف توسعه كارآفريني و به اشتراك گذاشتن موفقيت هاي كار آفرينان ملي بر گزار شد.
در اين نشست مشاور كار آفريني دولت عمان آقاي توماس اندرسون ضمن تشريح ديدگاه كار آفريني، سخت كوشي ايرانيان را ستود. وی همچنین ضعف در برنامه ريزي و مديريت فرصتها ، نبود ارتباط مناسب ميان كارآفرينان جهت انتقال تجارب و عدم كار تيمي را ضعف كارآفريني در ايران دانست .

در ادامه مهندس عبدالاله غريبي كارآفرين برتراستان خوزستان و داور جشنواره كشوري كارآفرينان به نمايندگي از اتاق خرمشهر در خصوص فرصتهاي كارآفريني در منطقه آزاد اروند و ترغيب سرمايه گذاري در اين منطقه همچنين با توجه به مشتركات اقليمي و فرهنگي بين خرمشهر و بوشهر تجربيات موفق خويش را جهت استفاده حضار و كار آفرينان ارائه نمودند.

در پايان این همایش با اهدا تنديس ولوح از كار آفرينان برتر قدرداني گرديد. آقایان عبدالله غریبی و امین فرطوسی از اعضای اتاق بازرگانی خرمشهر از کارآفرینان برتر مورد تقدیر در این جشنواره بودند.

اتاق بازرگانی خرمشهر

اتاق بازرگانی خرمشهر

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2019 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ