طی چند روز اخیر نائب رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در صحبت هایی ادعای قاچاق کالا و دلالی ارز را از مرز شلمچه عنوان نمود که در پاسخ به اظهارات ایشان باید اذعان نمود؛ به استناد گفته های مدیران محترم سازمان منطقه آزاد اروند و بر اساس آمار متقن، مرز شلمچه به صورت جزء و منطقه آزاد اروند به شکل عام یکی از موفق ترین مناطق تجاری کشور در کنترل قاچاق بوده اند.

🔸خوب است مسئولین عزیز در هر جایگاهی که هستند در اظهارات خویش تکیه بر آمار، دلایل و برهان لازم را داشته باشند تا هیچ شبهه ای برای هموطنان عزیز پیش نیاید . بد نیست از نماینده محترم مجلس استدعا نماییم تا مدارک، مستندات و دلایل موجود خویش مبنی بر وجود قاچاق کالا و دلالی ارز در مرز شلمچه را به رویت عموم برساند تا ادعای متناقض خویش را اثبات نماید.

🔹به جرأت میتوان گفت فعالان اقتصادی و سربازان جبهه تجارت در مرز شلمچه با وجود سختی ناشی از شرایط ناجوانمردانه تحریم و در گرمای بالای ۵۰ درجه با تلاشی وصف نشدنی چرخش ارابه اقتصاد در این مرز را همواره دوام بخشیدند.

🔸روا نیست پاسخ رنج بی منت ایشان که در عمل تداعی کننده مقاومت مردان این سرزمین در دوران جنگ تحمیلی بوده را با ادعاهایی غیر صحیح داد.

🔹دین این تلاشگران به نظام در دوران دفاع مقدس و با بر طبق اخلاص قرار دادن جان و خون خویش و نزدیکانشان ادا شده بود اما هرگز دست از تلاش برنداشتند تا امروز در جنگ های اقتصادی و با وجود تحریم ها و تبعیض های داخلی و خارجی اعمال شده در شلمچه، فعالیت های کارآفرین و مولد اقتصادی خویش را استمرار بخشیدند.

🔹کاش به جای صحبت از دلالی غیر واقعی ارز و قاچاق خیالی کالاهای اساسی ، قدم هایی در رفع مشکلات متعدد ایشان در این مرز برداشته شود.

🔸در انتها و بی تردید ادعا مینماییم که مرز شلمچه با وجود کاستی های متعدد در امر مدیریت و رفع معضلات تجاری، یکی از پاک ترین نقاط بازرگانی کشور می باشد

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا پاسخی بگذارید

    copyright2019 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ