اخبار اتاق

برگزاری چهار نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی در منطقه آزاد اروند


اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرمشهر؛ چهار نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران در حوزه های تخصصی را در زمستان امسال و با حمایت سازمان منطقه آزاد اروند برگزار خواهد نمود.
به گزارش روابط عمومی اتاق خرمشهر؛ هدف از برگزاری این نمایشگاه ها؛ معرفی کالاها و تولیدات ملی به سرمایه گذاران داخلی و خریداران بین المللی، ارائه الگوی مناسب صادرات غیرنفتی، رونق و تولید اشتغال و سوق دادن فضای کسب و کار و حضور بخش خصوصی و تعاونی و غیر دولتی در عرصه بین‌الملل و توسعه صادرات است.

حضور هیئت های تجاری- بازاریابی از کشورهای عراق و حوزه حلیج فارس در هر کدام از حوزه های تخصصی موضوع نمایشگاه ها، فرصتی مناسب و بی بدیل در توسعه بازارهای بین المللی برای صنعتگران و تولیدکنندگان حاضر در این نمایشگاه خواهد بود.

بر اساس این گزارش و با استناد تفاهم نامه منعقد شده میان اتاق بازرگانی خرمشهر و اتاق های صنایع و بازرگانی بصره شرکت هیئت های معتبر و برجسته از تجار و صنعتگران کشور عراق در این نمایشگاه ها تضمین شده است.

چهار نمایشگاه برنامه ریزی شده شامل:

  • نمایشگاه توسعه صادرات مواد غذائی، مواد آرایشی و سلولزی – ۲۶ الی ۲۹ دی ماه
  • نمایشگاه توسعه صادرات مواد ساختمانی و دکوراسیون داخلی – ۱۷ الی ۲۰ بهمن ماه
  • نمایشگاه انرژی (نفت، گاز، انرژی و پتروشیمی) Oilex2019 – در ۲۷ الی ۳۰ بهمن ماه
  • نمایشگاه اقتصاد دریا Marinex2019 – در ۲۷ الی ۳۰ بهمن ماه خواهد بود که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی منطقه آزاد اروند برگزار خواهد شد.

علاقه مندان به حضور در این رویدادهای بی نظیر اقتصادی می توانند از طریق فرم های زیر ثبت نام نمایند:


user avatar
کمال هلالی (کمال هلالی)
توضیحاتی ندارد...

تعداد مطالب نوشته شده توسط نویسنده: 547
لینک به صفحه نویسنده:


« »

دیدگاهتان را بنویسید