مدیرکل بندر بندر و دریانوردی خرمشهر اسامی هفت خدمه شناور بهبهان که بامداد روز جمعه در آبهای سرزمینی عراق غرق شد را اعلام کرد.

نوراله اسعدی گفت: شناور حادثه دیده بهبهان که بامداد روز جمعه در آبهای ساحلی عراق در نزدیکی بندر ام‌قصر غرق شد هفت سرنشین داشت که یک سرنشین آن تاکنون فوت شده و ۲ نفر دیگر مفقود هستند.

وی با بیان اینکه چهار خدمه شناور تاکنون توسط نیروهای امداد و نجات دریایی عراق نجات یافته‌اند، افزود: در این حادثه متاسفانه جمال مطرقی فوت و جسد آن از آب خارج شده و ۲ سرنشین دیگر به نام‌های موسی مزرعاوی از ایران و بیشت نیرمال تبعه هندی مفقود شده‌اند که عملیات جستجو و نجات برای یافتن اثری از آنها ادامه دارد.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر تصریح کرد: عبدالشهید شویردحمیداوی، عبدالزهرا حاکمی، محمد عثمانی و علی عامری‌پور در این حادثه نجات یافتند.

یک شناور باری به نام «بهبهان» که در روز ١٣ خرداد با حمل بار مصالح ساختمانی و سرامیک از بندر خرمشهر عازم بندر ام القصر عراق بود شب گذشته در کانال آبی «خورعبدالله» در محدوده آب‌های سرزمینی عراق غرق شد.

شناور ناجی١٧، یدک‌کش خلیج فارس به همراه کارشناسان دریایی متشکل از سرپرست معاونت دریایی و رییس اداره ایمنی کانال، رییس اداره دریایی و رییس امداد و نجات دریایی خرمشهر به محل حادثه اعزام شدند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرمشهر ضمن تسلیت به خانواده داغدیگان این حادثه و ابراز تاسف از زیان تحمیل شده به فعال اقتصادی خرمشهر در این شرایط سخت تجاری، از خداوند منان غفران الهی برای درگذشتگان این حادثه تلخ و صبر جزیل برای بازماندگان را آرزومند است.

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2021 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ