هانی فیصلی خبر داد: اختصاص سهمیه ارز نیمایی برای اعضای اتاق بازرگانی خرمشهر به منظور واردات گروه ۴ کالایی

رییس اتاق بازرگانی خرمشهر به منظور بررسی مشکلات تجاری فعالان اقتصادی؛ نشست مشترکی را با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند و معاون سرمایه گذاری این سازمان و رییس اتاق آبادان برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی خرمشهر؛ مشکلات و معضلات بازرگانان و فعالان بخش خصوصی منطقه در انجام فعالیت های اقتصادی توسط رییس اتاق خرمشهر مطرح و راهکارهای رفع این معضلات ارایه گردید.

رییس اتاق بازرگانی خرمشهر در تشریح این نشست بیان نمود: یکی از معضلات بازرگانان عدم اختصاص امتیازات ویژه و همچنین سختی مسیر واردات در منطقه آزاد اروند بوده که موارد مهم در این نشست به اطلاع مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند رسید.

هانی فیصلی افزود: به منظور بهبود روند تجاری و توسعه سطح تعاملات بازرگانی منطقه رایزنی لازم با مدیران منطقه آزاد اروند صورت گرفت که توافق مناسبی نیز در این زمینه حاصل گردید.

وی بیان نمود: در راستای این توافق مقرر شد؛ معادل ۵ میلیون دلار ارز نیمایی برای واردات گروه کالایی چهار به اعضای اتاق خرمشهر اختصاص داده شود.

ایشان در پایان افزود: در تلاش خواهیم بود تا با اختصاص عادلانه و عاقلانه این سهمیه ارزشمند، گامی در جهت تنظیم قیمت ها و میزان عرضه کالاها در منطقه آزاد اروند برداریم.

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2019 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ