رییس اتاق بازرگانی خرمشهر ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به میزان مشکلات ایجاد شده ناشی از سیل در استان خوزستان و حجم وسیعی از مشکلات مختلف شهروندان شهرهای مختلف سیلزده این استان، کادر اجرایی اتاق بازرگانی خرمشهر تصمیم گرفت مبلغ حقوق یک روز کاری فروردین ماه سال جاری را برای کمک به فراهم نمودن ملزومات غذایی و بهداشتی سیلزدگان استان خوزستان اختصاص دهد.

هانی فیصلی افزود: علاوه بر مبالغ اهدایی از سوی کارکنان، یک محموله شامل کمک های ضروری سیلزدگان از سوی اتاق بازرگانی خرمشهر تهیه و به زودی به مناطق سیلزده اعزام خواهد شد.
وی بیان نمود: همچنین در اختیار دادن قریب به ۱۰ عدد از ماشین آلات سنگین توسط آقای سریح زاده، یکی از اعضای هیئت نمایندگان اتاق خرمشهر جهت احداث سیل بند و راه اندازی آشپزخانه و پخت روزانه غدا به مدت یک هفته در شهرستان بستان به همت اعضای هیئت نمایندگان و با همکاری هیئت خدام الزهرا از دیگر اقدامات اتاق در خدمت رسانی به هموطنان عزیز سیلزده می باشد.

ایشان در پایان از کلیه بازرگانان و فعالان اقتصادی خرمشهر دعوت به عمل آورد تا با توجه به وخامت اوضاع هموطنان خوزستانی همت و تلاش کامل خویش را جهت جمع آوری کمک های خویش و ارسال آن به مناطق سیلزده را ابراز داشته و در صورت تمایل هماهنگی لازم را با اتاق بازرگانی خرمشهر در این خصوص انجام دهند.

آخرين مطالب این بخش

0 دیدگاه


    لطفا دیدگاهتان را بنویسید

    copyright2019 Khorramshahr Chamber Of Commerce, Industries, Mines and Agriculture

    کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ